17. Mağazamız Özlüce FURPA Premium Şubesi hizmetinizde

10 Şubat 2012
FURPA 17. MAĞAZASINI ÖZLÜCE’DE HİZMETE AÇTI
 
 
BURSA / Furpa Marketler Zinciri 17’ncı mağazasını Furpa Premium’u Özlüce’de hizmete açtı. Modern tasarımı ile göz dolduran mağazada gıdadan kozmetiğe, giyimden beyaz eşyaya kadar yüzlerce çeşit ürünün bulunuyor.
 
Bursa perakende sektörünün lider markalarından Furpa Marketler Zinciri, 17’nci mağazası Furpa Premium’u hizmete açtı. İzmir yolu Özlüce girişinde 2 bin 500 metrekarelik kapalı alan içerisinde modern mimarisinin yanı sıra gıdadan kozmetiğe, giyimden beyaz eşyaya kadar yüzlerce çeşit ürünün bir arada sunulduğu mağazanın açılışı görkemli oldu. Bursa protokolünün yanı sıra iş dünyası temsilcileri ve vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen açılışta konuşan Furpa Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alplaslan, “Yaşam umut ister, umut ise başarı, başarı ise çalışmak ister, çalışmak ise yürek ister.  İşte biz de hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve  istihdam sağlamak için yüreğimizi ortaya koyduk.” dedi.  
 
 
Amacımız Bursa markası olarak ulusala yayılmak
Bursa perakende sektörünün hızla geliştiğini, ülke ekonomisine ve istihdamına önemli derecede katkılar sağladığına dikkat çeken Alpaslan, Türkiye’de her yıl 800 bin gencin çalışma çağına geldiğini hatırlatarak; “ Biz kriz var deyip başka alanlara yatırım yapmadık. Furpa olarak, gençlerimize bugün olduğu gibi yeni iş alanları açmanın mutluluğu içindeyiz. 400’e yakın çalışanımız, her gün 30-35 bin insanımıza hizmet verirken kaliteli hizmet anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz. Bizim için müşteri memnuniyeti çok önemlidir ” dedi. 
 
Açılışa özel 3 gün boyunca yüzde 25 indirim
Furpa olarak kendilerine “dört en” belirlediklerini söyleyen Alpaslan, “En kaliteli olacağız, en iyi hizmeti vereceğiz, en çok çeşidi satacağız, en ucuza satan marketler zinciri olacağız. Bugüne kadar bunu yaptık. Bundan sonra daha iyisini yapmak için çalışacağız” dedi. Modern tasarımı ve 2 bin 500 metrekarelik geniş alışveriş imkanıyla Özlüce sakinlerinin hizmetine sunulan Furpa Premium mağazası hakkında bilgi veren Alpaslan, gıdadan hazır giyime, beyaz eşyadan kozmetiğe kadar tüketicilerin ihtiyacı olan yüzlerce farklı ürün seçeneğinin bir arada bulunduğunu söyledi. Alpaslan, toplam 50 kişilik personelin hizmet vereceği mağazada tüm ürünlerde açılışa özel 3 gün boyunca yüzde 25’lik indirim yapılacağını söyledi.
  17. Mağazamız FURPA  Premium  - 1
SİZE EN YAKIN FURPA
KAMPANYA ABONELİĞİ
Kampanyalarımızı E-Posta ve SMS olarak takip etmek ister misiniz?
ANKET
Mağazamızı tercih etme sebepleriniz ?
MÜŞTERİ HİZMETLERİ